верхній одяг

Жоден базовий гардероб жінки не обходиться без верхнього одягу. Безумовно, проживаючи в широтах, які передбачають зміну сезонів, нам необхідна як зимова теплий одяг (дублянки, шуби, пуховики, утеплені пальто), так і демісезонний (плащі, куртки, парки). Стильна верхній одяг дозволить вам відчувати себе комфортно і в сувору сніжну зиму, коли темпе...

Жоден базовий гардероб жінки не обходиться без верхнього одягу. Безумовно, проживаючи в широтах, які передбачають зміну сезонів, нам необхідна як зимова теплий одяг (дублянки, шуби, пуховики, утеплені пальто), так і демісезонний (плащі, куртки, парки). Стильна верхній одяг дозволить вам відчувати себе комфортно і в сувору сніжну зиму, коли температура падає до -30 градусів, і в дощовий листопад, і в березневу відлига

Докладніше

верхній одяг Немає жодного товару в цій категорії.

Підкатегорії

 • Куртки зимові

  Важко знайти людину, ніколи не носившого куртки. Це зручний і комфортний повсякденний верхній одяг для весни, осені і зими. На відміну від пальто і плащів, жіночі куртки можна надягати поверх повсякденного і спортивного одягу. Збігати в магазин або вигуляти собаку, поїхати на пікнік - все це можна робити в комфортній і, найголовніше, теплий курткі.

 • Пальто жіночі

  Пальто - це те, що підкреслює жіночність, діловитість і почуття смаку в кожній жінці. Купити пальто для жінки - це все одно, що заявити про себе і про свій характер. Суворе, класичне - ділова, цілеспрямована, яка знає собі ціну. Яскраве, нестандартне - харизматична, сповнена енергії і активна. Коротке, середнє між класикою і сучасністю - готова до експериментів, з почуттям смаку і стилю. почуттям смаку і стилю.

 • Кардигани, Піджаки

  Здавалося б, зовсім недавно слово кардиган було зовсім невідомим і багато хто не розумів що це взагалі таке. Багато плутали його з піджаком. Але це вже в минулому, кожна модниця знає, що таке кардиган і наскільки це може бути стильно. Головна відмінність кардигани від піджака - відсутність підкладки, що надає йому легкості і те, що зазвичай кардигани йдуть без застібок, що дозволяє підкреслити Ваш стиль. Купити кардиган або піджак - зараз питання, яке часто виникає при виборі свого образу. Відповідь проста - беріть і то, і то! Купити кардиган можна як діловий, так і для повсякденного життя. Хоча, зараз часто ці два поняття дуже тісно переплетені.

 • Шуби

  Жіночі шуби виробництва України втілили в собі красу і доступність. Постійний контроль якості, використання передових технологій при пошитті, дають можливість придбати одяг європейського рівня. Жіночі шуби виробництва України здивують вас найширшим асортиментом і різноманітністю.

 • Костюми теплі осінь-зима
 • Спортивні костюми...